MOJE PROGRAMY I TEKSTY

Programy i teksty > Programy, kody źródłowe > Odliczenia PIT-38

Odliczenia PIT-38

Ostatnia aktualizacja: piątek 21 marca 2014r.

Czy zawsze przerzucasz stosy papieru próbując odliczyć straty od bieżących dochodów wykazywanych w formularzu podatkowym PIT-38? Choć istnieje wiele programów pomagających wypełnić formularze PIT, to jednak żaden nie wspomaga w procesie odliczeń strat z lat ubiełych. Ten program wypełnia tą lukę!

Dzięki temu programowi możesz rejestroawać wszystkie swoje dochody i straty, jakie wykazujesz składając roczne zezniania na formularzu PIT-38 oraz w prosty sposób panujesz nad odliczaniem strat z lat ubiegłych.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami każdą stratę można odliczyć od dochodu w latach następnych, jednak nie później niż 5 lat od powstania straty. Ponadto jednorazowo można odliczyć tylko połowę straty, a sumarycznie nie można wykazać ujemnej wartości podatku.

UWAGA! NIE PONOSZĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA NIEWŁAŚCIWE ROZLICZENIE SIĘ Z URZĘDEM SKARBOWYM A TAKŻE ZA PREZENTOWANE PRZEZ PROGRAM WYLICZENIA. KAŻDORAZOWO NALEŻY SPRAWDZIĆ POPRAWNOŚĆ DANYCH, A ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOCZYWA ZAWSZE NA OSOBIE DOKONUJĄCEJ ROZLICZENIA FORMULARZA PIT-38.

Download


Wróć
[Komentarze] | Share Podziel się

Ocena powyżej opisanego materiału znajduje się w dziale Download


Wszystkie programy i teksty na tej stronie są dostępne za darmo, jednak utrzymywanie jej kosztuje (szczególnie przy niskim kursie dolara przez wzgląd na mniejsze wpływy z reklam). Jeżeli spodobał Ci się któryś z programów lub skorzystałeś z któregoś z moich tekstów i chcesz mi wynagrodzić moją pracę to możesz przelać symboliczną złotówkę na moje konto
mBank: 47 1140 2004 0000 3202 2357 3749
Nazwa odbiorcy: Dawid Najgiebauer
Wszystkim, którzy wspierają serwis dziękuję!
Strona istnieje od 25.01.2001
Ta strona używa plików Cookie
Reklama  
archive To tylko kopia strony wykonana przez robota internetowego! Aby wyświetlić aktualną zawartość przejdź do strony.
Ładowanie...

Optymalizowane dla przeglądarki Firefox
© Copyright 2001-2018 Dawid Najgiebauer. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ostatnia aktualizacja podstrony: 22.09.2014 11:39
Wszystkie czasy dla strefy czasowej: Europe/Warsaw