ARCHIWUM NOWOŚCI


Nowe zdjęcia kolejowe z Bieszczad
środa, 24 maja 2017

Po długim już zastoju wreszcie powiało na stronie świeżością! :) Pojawiły się nowe zdjęcia w Galerii Kolejowej z różnych miejsc Bieszczad. Można zobaczyć nie tylko kilka z ciekawszych stacji znajdujących się w tym malowniczym zakątku Polski, ale także i odszukane tam lokomotywy. Tym sposobem Galeria Kolejowa wzbogaciła się o liczne nowe działy stacji oraz lokomotyw spalinowych i parowych. Zapraszam do oglądania!

Już wkrótce, mam nadzieję, w miarę możliwości czasowych, na stronie pojawiać się będą kolejne bieszczadzkie zdjęcia, nie tylko związane z koleją.


Reklama
reklama

Kolejna porcja zdjęć - makiety kolejowe
niedziela, 28 maja 2017

Dziś kolejna porcja zdjęć kolejowych tym razem z działu Modele i makiety (nazwa została zmieniona z "Modele"). To pokaźny zbiór zdjęć makiet wykonanych przez ks. Janusza Grygiera prezentowany na wystawie na terenie stacji Majdan Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej. Spojrzenie na kolej w sposób humorystyczny, ale czasami też smutnie prawdziwy.

Przepraszam ze nienajlepszą jakość tych zdjęć, ale warunki oświetleniowe jak i zamknięcie prac w szklanych gablotach niestety utrudnia utrwalenie tych wspaniałych prac przy pomocy aparatu bez wsparcia choćby statywem.


Zaproszenie dla programistów Delphi
czwartek, 17 sierpnia 2017

We wrześniu bieżącego roku w dniach 21. i 22. w Zegrzu pod Warszawą będzie miało miejsce spotkanie programistów Delphi. Bardzo serdecznie zapraszam zainteresowanych tym bardziej, iż poprowadzę jeden z wykładów na temat, który możecie znaleźć tutaj na stronie dotyczący wydajności tworzonego kodu. Będzie to okazja nie tylko do zapoznania się w sposób bardziej praktyczny z tematem, ale także niepowtarzalna okazja do zgłębienia wiedzy, zadawania pytań czy podjęcia dyskusji w tym temacie. Nieskromnie powiem, że temat ten znalazł się ex aequo na trzecim miejscu najciekawszych tematów uznanych przez Organizatorów imprezy. Mam nadzieję, że nie zawiodę oczekiwań!


Strona istnieje od 25.01.2001
Ta strona używa plików Cookie
Helion.pl  
archive To tylko kopia strony wykonana przez robota internetowego! Aby wyświetlić aktualną zawartość przejdź do strony.
Ładowanie...

Optymalizowane dla przeglądarki Firefox
© Copyright 2001-2017 Dawid Najgiebauer. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ostatnia aktualizacja podstrony: 17.08.2017 18:04
Wszystkie czasy dla strefy czasowej: Europe/Warsaw