ARCHIWUM NOWOŚCI


Nowe zdjęcia kolejowe z Bieszczad
środa, 24 maja 2017

Po długim już zastoju wreszcie powiało na stronie świeżością! :) Pojawiły się nowe zdjęcia w Galerii Kolejowej z różnych miejsc Bieszczad. Można zobaczyć nie tylko kilka z ciekawszych stacji znajdujących się w tym malowniczym zakątku Polski, ale także i odszukane tam lokomotywy. Tym sposobem Galeria Kolejowa wzbogaciła się o liczne nowe działy stacji oraz lokomotyw spalinowych i parowych. Zapraszam do oglądania!

Już wkrótce, mam nadzieję, w miarę możliwości czasowych, na stronie pojawiać się będą kolejne bieszczadzkie zdjęcia, nie tylko związane z koleją.


Reklama
reklama

Kolejna porcja zdjęć - makiety kolejowe
niedziela, 28 maja 2017

Dziś kolejna porcja zdjęć kolejowych tym razem z działu Modele i makiety (nazwa została zmieniona z "Modele"). To pokaźny zbiór zdjęć makiet wykonanych przez ks. Janusza Grygiera prezentowany na wystawie na terenie stacji Majdan Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej. Spojrzenie na kolej w sposób humorystyczny, ale czasami też smutnie prawdziwy.

Przepraszam ze nienajlepszą jakość tych zdjęć, ale warunki oświetleniowe jak i zamknięcie prac w szklanych gablotach niestety utrudnia utrwalenie tych wspaniałych prac przy pomocy aparatu bez wsparcia choćby statywem.


Strona istnieje od 25.01.2001
Ta strona używa plików Cookie
Reklama  
archive To tylko kopia strony wykonana przez robota internetowego! Aby wyświetlić aktualną zawartość przejdź do strony.
Ładowanie...

Optymalizowane dla przeglądarki Firefox
© Copyright 2001-2018 Dawid Najgiebauer. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ostatnia aktualizacja podstrony: 25.09.2017 22:37
Wszystkie czasy dla strefy czasowej: Europe/Warsaw