ARCHIWUM NOWOŚCI


RSS dla galerii
środa, 23 kwietnia 2008

Po dość długim braku rozwoju Centrum RSS dziś pojawił się nowy kanał pozwalający śledzić najnowsze zdjęcia w Galerii na stronie. Przy okazji testowania nowego kanału zapraszam do obejrzenia czterech nowych zdjęć. ;)


Reklama
reklama

Nadejszła wiekopomna chwyla
poniedziałek, 16 czerwca 2008

Praca Dyplomowa MagisterskaW dniu 19 czerwca 2008 roku o godz. w budynku 2 II kampusu Politechniki Opolskiej przy ulicy Pruszkowskiej odbędzie się niepubliczna obrona pracy dyplomowej magisterskiej mojego autorstwa, pt. "Opracowanie programu obliczeniowego dla doboru dławików przeciwzwarciowych". Promotor pracy: dr inż. Anna Kajura. Uprasza się wszystkie czytające tą wiadomość osoby o trzymanie kciuków! Życzcie powodzenia! (kto chce, może napisać w komentarzu)


mgr inż. Dżyszla już nie tylko nazwą własną
czwartek, 19 czerwca 2008

Pragnę z radością poinformować, że od dziś tytuł magistra inżyniera jest również moim faktycznym tytułem zawodowym! Dziękuję wszystkim, którzy trzymali kciuki!


Dławik - program do doboru dławików przeciwzwarciowych
czwartek, 26 czerwca 2008

W dniu dzisiejszym w serwisie pojawił się program Dławik, który służy do automatycznego dobierania dławików przeciwzwarciowych w dowolnie projektowanych układach. Jednocześnie zastąpiony nim został program Katalog Dławików Przeciwzwarciowych, który obecnie jest częścią pakietu Dławik.


Strona istnieje od 25.01.2001
Ta strona używa plików Cookie
Helion.pl  
archive To tylko kopia strony wykonana przez robota internetowego! Aby wyświetlić aktualną zawartość przejdź do strony.
Ładowanie...

Optymalizowane dla przeglądarki Firefox
© Copyright 2001-2018 Dawid Najgiebauer. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ostatnia aktualizacja podstrony: 25.09.2017 22:37
Wszystkie czasy dla strefy czasowej: Europe/Warsaw