ARCHIWUM NOWOŚCI


Nowe wersje programów
poniedziałek, 1 października 2007

Na stronie pojawiły się nowe wersje dwóch programów: Blanker ScreenSaver oraz Ink Calculator będącego następcą programu Gray Calculator.

W przypadku wygaszacza programu jego kod został napisany praktycznie od nowa, podobnie jak i interfejs aplikacji. Dzięki tym zmianom wygaszacz jeszcze lepiej współpracuje z systemem, oferuje większe bezpieczeństwo a także pozwala na bardziej wszechstronną jego konfigurację.

Drugi z programów doczekał się wreszcie opcji wyliczania stopnia zużycia kolorów z palety CMYK. Ponadto modyfikacje pozwoliły na większy stopień konfiguracji programu oraz jego bardziej elastyczną i efektywną pracę.


Reklama
reklama

Myśl
piątek, 5 października 2007

Taki szybki strzał: gdzieś na poczekaniu powstał mały wierszyk, którym się chciałem podzielić. Trochę nostalgiczny, niczym pogoda za oknem. Ale może nieco ogrzeje.


Wenecja w Polsce
sobota, 27 października 2007

Dziś na stronie kilka nowych zdjęć z Opolskiej Wenecji - pięknie oświetlonego zakątka Opola. Zapraszam do oglądania!


Jesienny długi weekend
niedziela, 4 listopada 2007

Na stronce pojawiły się zdjęcia wykonane przeze mnie podczas weekendu pokazującego barwy jesieni. Ponadto kilka nowych zdjęć Farmy Wiatrowej w Kamieńsku zarówno aktualnych, jak i wykonanych dawniej a jeszcze nie opublikowanych. Podobnie jak zdjęcia Elektrowni Bełchatów po słynnej akcji ekologów. Zapraszam do oglądania Najnowszych zdjęć w galerii!


O małym, ale w bajkach zawsze sympatycznym zwierzątku
środa, 14 listopada 2007

Na stronce pojawił się nowy wierszyk. Choć krótki i mały (jak i zwierzątko, o którym jest), to mam nadzieję, że wywoła wielki uśmiech. A jakie to zwierzątko? Mianowicie Pchełka! Choć z pewnością brakuje mu do tego opisującego koleżankę Pchłę Szachrajkę, to jednak myślę, że z równą chęcią go przeczytacie. :)


Adobe Reader znika z serwera
czwartek, 20 grudnia 2007

W związku z dużym zainteresowaniem i dużą liczbą pobrań programu Adobe Acrobat Reader a także rosnącą popularnością serwisu jestem zmuszony do zaprzestania udostępniania tego pliku w celu zmniejszenia obciążenia łączy serwera. Plik w dalszym ciągu będzie można pobrać ze źródła zewnętrznego, do którego prowadzą linki na stronie pobierania.


Wesołych Świąt!
piątek, 21 grudnia 2007

W tym roku może trochę wcześniej, niż zwykle życzę wszystkim czytelnikom Świąt, które staną się kiedyś nigdy niezapomnianym miłym wspomnieniem, jakim pewnie i dla mnie pozostanie tegoroczny Mikołaj (Justynko, dziękuję! :*). A prezentem dla Was niech będzie nowy wiersz z życzeniami na to Boże Narodzenie. Do zobaczenia w Nowym Roku, kiedy przyjdzie czas na podsumowania! Już teraz wiadomo, że będą znów istotne.


Przekroczenie limitów i czasowe zamknięcie strony
sobota, 29 grudnia 2007

W związku z bardzo dużym obciążeniem strony w grudniu 2007 strona po świętach przestała działać ze względu na przekroczenie limitów transferu. Niestety okres świąteczny uniemożliwił natychmiastową reakcję na zaistniałą sytuację. W chwili obecnej zostały przeznaczone dodatkowe środki finansowe na zwiększenie limitów. Wkrótce pojawi się więcej informacji o zaistniałej sytuacji. Za przerwę w działaniu wszystkich przepraszam!


Więcej życzeń i noworoczny prezent
niedziela, 30 grudnia 2007

Jako, że dział życzeń okazjonalnych na Boże Narodzenie i Sylwestra cieszy się wręcz szaleńczym zainteresowaniem (już wkrótce więcej na ten temat), dziś na stronie pojawiły się dwie nowe pozycje - jedna z minionych już Świąt, a druga na nadchodzącą zabawę przełomu roku, na dodatek obie w sam raz do wysłania SMSem :)

Postanowiłem też przygotować mały prezent dla programistów: Poradnik, jak stworzyć w Delphi dowolny komponent, na który można przeciągnąć plik wprost z systemu operacyjnego. Myślę, że będzie to interesująca pozycja.

A wkrótce wielkie podsumowanie całego roku, w tym również mało przyjemnego jego zakończenia dla serwisu. A poza tym w kolejce czekają już kolejne nowości i plany. :) A więc do siego!


Katalog Dławików Przeciwzwarciowych (nieaktualne!)
poniedziałek, 31 grudnia 2007

Na stronie pojawił się nowy program będący otwartym katalogiem dławików przeciwzwarciowych. Program umożliwia przegląd dławików, dodawanie i edycję, drukowanie zestawień jak i kart znamionowych dławików, wyszukiwanie oraz chronienie bazy hasłem. Ponadto do programu dołączona została przykładowa baza. Być może osoby z branży elektroenergetycznej się zainteresują tym programem? Zapraszam!

Strona istnieje od 25.01.2001
Ta strona używa plików Cookie
Reklama  
archive To tylko kopia strony wykonana przez robota internetowego! Aby wyświetlić aktualną zawartość przejdź do strony.
Ładowanie...

Optymalizowane dla przeglądarki Firefox
© Copyright 2001-2018 Dawid Najgiebauer. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ostatnia aktualizacja podstrony: 25.09.2017 22:37
Wszystkie czasy dla strefy czasowej: Europe/Warsaw