LINKI

Programowanie

BSC Polska - Borland Inprise Co. - Strona jednego z czołowych dostawców oprogramowania i usług upraszczających złożony proces tworzenia, wdrażania i zarządzania aplikacjami w przedsiębiorstwach. tej polskojęzycznej stronie można znaleźć wszystko, co dotyczy Delphi i C++ Builder oraz innych produktów tejże firmy. Szczególnie wart przejrzenia przez programistów jest dział Porad Technicznych.


Elektronika

www.nse.rybnik.pl - Strona z przydatnym programem do prowadzenia serwisu elektr. oraz kilkoma ciekawymi projektami (jak opatentowywany sterownik zasilaczy impulsowych). Autor serwisu - Mariusz Kajstura - dedykuje go wszystkim prowadzadzącym Serwis RTV, którzy doszli do wniosku, że szybka i precyzyjna diagnostyka umożliwia w dzisiejszych czasach prowadzenie dochodowego Serwisu RTV. To właśnie dla nich materiały umieszczane na tej stronie na pewno się przydadzą. Narzędzia i programy swojego pomysłu i budowy ułatwiające pracę.

Elektroda.pl - Ta strona to, moim zdaniem, najlepszy serwis poświęcony elektronice. A w niej katalogi on-line, wybór strony miesiąca, kursy programów tematycznych, pomoce naukowe, wszystko typu elektronika a radio, TV, komputery, dom i wiele innych oraz gigabajty programów do ściągnięcia (niestety trzeba mieć hasło dostępu). Naprawdę polecam!

Portal elektroniczny Goldhand Bardzo obszerny tematycznie portal elektroniczno-techniczny w którym znajdziemy wszystko, co związane z elektroniką oraz komputerami i GSM: projekty, schematy, warsztaty oraz forum dla użytkowników. Warto odwiedzić!

Vortal - programy dla budownictwa Vortal - programy dla budownictwa i obsługi firm, to serwis zawierajacy wiele programów przydatnych na placu budowy od wspomagania w kosztorysach i projektowaniu po instalacje elektryczne.


Najlepszy serwis dla elektronika Bardzo popularny serwis poświęcony elektronice. Poza programami związanymi z tą dziedziną dostępne są również schematy od prostych układów dla amatorów po telewizory i magnetowidy. Można też poczytać o bezpieczeństwie pracy, co dla każdego, szczególnie początkującego, elektronika powinno być sprawą priorytetową. Warto odwiedzić!

Kombinator (www.client.prv.pl) - Skromna (co nie oznacza, że bezwartościowa) m.in. ze schematami, kilkoma programami (te dot. elektroniki są w dziale Elektronika|Download; jest to inny dział iż Download dostępny ze strony startowej) oraz poradami dla elektroników. Dodatkowo mamy możliwość zamieszczania ogłoszeń, nie tylko z branży elektronicznej. Poza tym możemy znaleźć galerię pięknych zdjęć, cześć z nich wykonana jest przez autora tej strony.


Hobby

Maszyna - Strona powstającego świetnego już, a będącego dalej w fazie testów, symulatora lokomotywy, m.in. tytułowej EU07-424. Jest to niepowtarzalna symulacja rodzimej produkcji, którą każdy miłosnik transportu kolejowego powinien mieć!

Prywatne Koleje Covalusta - Przede wszystkim to zbiór świetnych opowiadań kolejowych (autor tej storny jest naprawdę moim ideałem i inspiracją!), ale także galerie, dane techniczne i fotorelacje z imprez kolejowych. POLECAM!

kolejarz.lhs.pl - strona, w której na największą uwagę zasługuje dział wypadków kolejowych. Opisy, często wraz ze zdjęciami z wszystkich katastrof kolejowych, jakie miały miejsce na terenie Polski.

www.kisiala.pl - Nie pozwól, aby ktoś wmówił Ci, że czegoś nie potrafisz. Jeśli o czymś marzysz - chroń to marzenie. Jeśli czegoś pragniesz - Zdobądź to! - to motto jakie przyświeca autorce bardzo ciekawego fotoblogu. Pięknie uchwycone zdjęcia oraz wiele ciekawych zakątków tych co blisko jak i tych dalekich.
Kultura i sztuka

http://jolantadebowska.ovh.org/ - Prywatne galerie bywają bardzo interesujące, a tak trudno je znaleźć. Oto więc strona z bardzo miłymi dla oka rysunkami. Choć ja się nie znam na tym to wiem, ze mi się podoba :D

Nowa Grota Zielonego Smoka - Pod tym tytułem kryje się strona tematyczna poświęcona opowiadaniom i wierszom nadsyłanymi przez jej użytkowników. System skierowany jest na stałą współpracę - po zarejestrowaniu możliwe jest ocenianie i komentowanie tekstów oraz oczywiście wystawianie swoich. Na stronie dostępne jest także forum tematyczne. Serwis ma na celu promowanie młodych, debiutujących pisarzy/poetów. Zapraszam!

Humor

ponura strona sieci ... - STRONA PRYWATNA. Przede wszystkim trochę specyficznego humoru, ale poza tym trochę ciekawostek, informacji, dział Biznes (w wydaniu prywatnym).

Bash.org.pl - Tej strony chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Świetny zbiór tego, co pisze życie, co tym bardziej pozwala nie raz wybuchać śmiechem. POLECAM!
REKLAMA

Wydawnictwo Helion - literatura informatyczna Jedno z czołowych wydawnictw informatycznych. Liczne książki napisane fachowo, ale prosto. Warto odwiedzić!

Strona istnieje od 25.01.2001
Ta strona używa plików Cookie
Helion.pl  
archive To tylko kopia strony wykonana przez robota internetowego! Aby wyświetlić aktualną zawartość przejdź do strony.
Ładowanie...

Optymalizowane dla przeglądarki Firefox
© Copyright 2001-2018 Dawid Najgiebauer. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ostatnia aktualizacja podstrony: 19.09.2014 10:25
Wszystkie czasy dla strefy czasowej: Europe/Warsaw