KONKURS

Lista konkursów > Wytypuj wynik wyborów!

Wytypuj wynik wyborów!

Rozpoczęcie i zakończenie: Konkurs rozpoczyna się 30 maja 2010 a kończy się 18 czerwca 2010 r. o godzinie 23:59:59 (liczy się data nadejścia odpowiedzi).

Zadanie: Zadaniem jest wytypowanie wyniku pierwszej tury wyborów na prezydenta RP dla Bronisława Komorowskiego oraz Jarosława Kaczyńskiego. Wyniki należy podać w procentach uzyskanych głosów spośród wszystkich oddanych przez wyborców z dokładnością do jednego miejsca po przecinku. Udział w konkursie możliwy jest wyłącznie raz; w przypadku oddania większej liczy głosów pod uwagę będą brane wyłącznie te, które zostały oddane jako ostatnie. Wyniki będą na bieżąco prezentowane na stronie.

Zwycięzcy i nagrody: W konkursie zostaną wyłonione 3 osoby, których typy będą najbliższe stanowi faktycznemu. Jako miarę trafności typu bierze się sumę wartości bezwzględnej różnic pomiedzy typem a stanem rzeczywistym dla każdego z kandydatów, czyli Wk = | WJK - TJK | + | WBK - TBK |, gdzie Wk - wynik końcowy, W - wynik danego kandydata, T - typ dla danego kandydata. W przypadku identycznego wyniku, za zwycięski będzie brany ten, który został nadesłany szybciej.
Nagrodami w konkursie są kupony pieniężne, które będzie można zrealizować na stronach bet-at-home.com. Zwycięzcy dostaną dokładne instrukcje, w jaki sposób będzie można zrealizować wygraną.
Za zajęcie I miejsca: kupon o wartości 30zł,
Za zajęcie II i III miejsca: kupon o wartości 15zł,

Aktualne zgłoszenia i wyniki:

MiejsceImię i nazwiskoe-mailData zgłoszeniaTypRóżnica
KomorowskiKaczyńskiKomorowskiKaczyńskiRAZEM
Nie było zgłoszeń

Wróć do listy konkursów


Zasady ogólne i regulamin konkursów

 1. Organizatorem konkursów jest webmaster serwisu www.dzyszla.aplus.pl.
 2. Konkurs rozpoczyna się z momentem publikacji informacji o nim. Każdy konkurs ma osobno wyznaczoną datę jego zakończenia (za zakończenie przyjmuje sie godzinę 23:59:59 podanego dnia). W tym czasie należy udzielić prawidłowej odpowiedzi na zadane pytanie.
 3. Odpowiedzi należy udzielać, wysyłając ją tylko i wyłącznie z własnego konta pocztowego. O przyjęciu zgłoszenia do konkursu decyduje data odebrania przez serwer pocztowy odbiorczy.
 4. Jeden adres e-mail może w danym konkursie udzielić tylko jednej odpowiedzi. W przypadku nadesłania większej ilości odpowiedzi na to samo pytanie, pod uwagę będzie brana wyłącznie pierwsza.
 5. List z odpowiedzią powinien zawierać następujące informacje:
  • Tytuł listu powinien zawierać słowo "Konkurs",
  • Nazwę osoby, pod jaką będzie ona prezentowana w przypadku wygranej w konkursie (może to być nick, lub imię i nazwisko).
  • Odpowiedź na konkursowe pytanie.
 6. Adres, z którego będzie nadsyłane zgłoszenie musi być aktywny na dzień zakończenia konkursu.
 7. W przypadku nie spełnienia punktów 3-6., zgłoszenie nie zostanie przyjęte.
 8. Odpowiedzi konkursowe należy nadsyłać na adres dzyszla@dzyszla.aplus.pl.
 9. Losowanie nagród wśród osób, które poprawnie udzieliły odpowiedzi na pytanie, odbywa się w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu i w tym czasie zostanie także rozesłane zawiadomienie do zwycięzców o wygranej.
 10. W przypadku braku odpowiedniej ilości poprawnych zgłoszeń z poprawnymi odpowiedziami, nagrody przepadają, lub konkurs może zostać przedłużony.
 11. Pełny adres e-mail osoby biorącej udział nie będzie nigdzie publikowany ani udostępniany osobom trzecim i zostanie wykorzystany jedynie do kontaktu w przypadku wygrania nagrody.
 12. W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 14 dni od daty wysłania powiadomienia o wygranej - nagroda przepada.
 13. Lista zwycięzców będzie publikowana najpóźniej po 21 dniach od daty zakończenia konkursu.
Strona istnieje od 25.01.2001
Ta strona używa plików Cookie
 
archive To tylko kopia strony wykonana przez robota internetowego! Aby wyświetlić aktualną zawartość przejdź do strony.
Ładowanie...

Optymalizowane dla przeglądarki Firefox
© Copyright 2001-2018 Dawid Najgiebauer. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ostatnia aktualizacja podstrony: 2.02.2015 18:39
Wszystkie czasy dla strefy czasowej: Europe/Warsaw