KONKURS

Lista konkursów > Poszukiwacze skarbów

Poszukiwacze skarbów

Rozpoczęcie i zakończenie: Konkurs rozpoczyna się 1 listopada 2005 a kończy się 30 listopada 2005 r. o godzinie 23:59:59 (liczy się data nadejścia odpowiedzi).

Zadanie: Zadaniem jest odnalezienie ukrytych w różnych miejscach serwisu znaczków Konkurs - kliknij by odczytać kod, których kliknięcie otworzy okienko z kodem (kliknij znaczek po lewej, by sprawdzić, jak to działa - wymagana jest obsługa JavaScript). Pod każdym ze znaczków znajduje się inny kod. Przeszukując zasoby strony zbieraj i zapisuj wszystkie odnalezione kody. Na zakończenie konkursu 3 osoby, które zbiorą największą liczbę zostaną nagrodzone. Możesz przesłać kilka zgłoszeń, ale pamiętaj, aby w każdym kolejnym zamieszczać wszystkie odnalezione do tej pory kody! Podczas trwania konkursu będzie prowadzony ranking.

Poprawne odpowiedzi: 1CP5, FH99, FUL8, FST3, G4L1, 2H2V, L17K, M4P5, N3W5, PR02, AD7V, TT12, TT10, TT88, TW99 (łacznie 15 kodów)

Nagrody: W konkursie zostaną wyłonione 3 osoby, które odnajdą największą liczbę kodów. Osoba, która zbierze największą liczbę kodów otrzyma książkę Ćwiczenia z Adobe Acrobat 5 CE wyd. Mikom. Ponadto, 3 pierwsze osoby otrzymają miesięczną bezplatną emisję banera-reklamy na stronie serwisu oraz prawo do zniżki przez 3 kolejne miesiące na kampanię reklamową. W przypadku gdy do podanych nagród będą mieć prawo więcej, niż przewidziana liczba osób - nastąpi losowanie nagród wśród nich.

Nagrodzeni:

MiejsceNickKodów
1.xxx14
Volkoff14
3.Magda11
4.nAAmah4
Przekreślono osoby, które brały udział lecz nie zostały nagrodzone. Z racji, że dwie osoby na 1 miejscu zebrały identyczną liczbę kodów nastąpiło losowanie.
Zdobywcą nagrody głównej został: Volkoff!!!
W ciągu tygodnia od zakończenia konkursu nastąpi kontakt z nagrodzonymi osobami.

Wróć do listy konkursów


Zasady ogólne i regulamin konkursów

 1. Organizatorem konkursów jest webmaster serwisu www.dzyszla.aplus.pl.
 2. Konkurs rozpoczyna się z momentem publikacji informacji o nim. Każdy konkurs ma osobno wyznaczoną datę jego zakończenia (za zakończenie przyjmuje sie godzinę 23:59:59 podanego dnia). W tym czasie należy udzielić prawidłowej odpowiedzi na zadane pytanie.
 3. Odpowiedzi należy udzielać, wysyłając ją tylko i wyłącznie z własnego konta pocztowego. O przyjęciu zgłoszenia do konkursu decyduje data odebrania przez serwer pocztowy odbiorczy.
 4. Jeden adres e-mail może w danym konkursie udzielić tylko jednej odpowiedzi. W przypadku nadesłania większej ilości odpowiedzi na to samo pytanie, pod uwagę będzie brana wyłącznie pierwsza.
 5. List z odpowiedzią powinien zawierać następujące informacje:
  • Tytuł listu powinien zawierać słowo "Konkurs",
  • Nazwę osoby, pod jaką będzie ona prezentowana w przypadku wygranej w konkursie (może to być nick, lub imię i nazwisko).
  • Odpowiedź na konkursowe pytanie.
 6. Adres, z którego będzie nadsyłane zgłoszenie musi być aktywny na dzień zakończenia konkursu.
 7. W przypadku nie spełnienia punktów 3-6., zgłoszenie nie zostanie przyjęte.
 8. Odpowiedzi konkursowe należy nadsyłać na adres dzyszla@dzyszla.aplus.pl.
 9. Losowanie nagród wśród osób, które poprawnie udzieliły odpowiedzi na pytanie, odbywa się w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu i w tym czasie zostanie także rozesłane zawiadomienie do zwycięzców o wygranej.
 10. W przypadku braku odpowiedniej ilości poprawnych zgłoszeń z poprawnymi odpowiedziami, nagrody przepadają, lub konkurs może zostać przedłużony.
 11. Pełny adres e-mail osoby biorącej udział nie będzie nigdzie publikowany ani udostępniany osobom trzecim i zostanie wykorzystany jedynie do kontaktu w przypadku wygrania nagrody.
 12. W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 14 dni od daty wysłania powiadomienia o wygranej - nagroda przepada.
 13. Lista zwycięzców będzie publikowana najpóźniej po 21 dniach od daty zakończenia konkursu.
Strona istnieje od 25.01.2001
Ta strona używa plików Cookie
Helion.pl  
archive To tylko kopia strony wykonana przez robota internetowego! Aby wyświetlić aktualną zawartość przejdź do strony.
Ładowanie...

Optymalizowane dla przeglądarki Firefox
© Copyright 2001-2018 Dawid Najgiebauer. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ostatnia aktualizacja podstrony: 2.02.2015 18:39
Wszystkie czasy dla strefy czasowej: Europe/Warsaw