© COPYRIGHT

© COPYRIGHT

Wszelkie prawa zastrzeżone, Dawid Najgiebauer, webmaster serwisu www.dzyszla.aplus.pl oraz www.dekoder.dzyszla.aplus.pl

Kopiowanie, reprodukcja, retransmisja lub redystrybucja jakichkolwiek materiałów zamieszczonych w serwisach www.dzyszla.aplus.pl oraz www.dekoder.dzyszla.aplus.pl w całości lub w części, w jakimkolwiek medium lub w jakiejkolwiek formie bez oficjalnej zgody autora jest stanowczo zabronione! Warunek ten tyczy się w szczególności materiałów na stronach Opowiadania i wiersze oraz Galerie oraz tekstów i programów dostępnych w dziale Download.

Powyższy warunek nie dotyczy umieszczania na swoich stronach programów rozpowszechnianych na zasadzie licencji freeware.

Zgoda na wykorzystanie materiałów z serwisów udzielana jest w formie pisemnej lub e-mail na konkretne, jednorazowe potrzeby. W celu legalnego wykorzystania materiałów opublikowanych na stronach serwisu prosimy o przesyłanie pytań pod adres dzyszla@dzyszla.aplus.pl.

Webmaster serwisu zastrzega sobie prawo do zmiany materiałów w dowolnym momencie. Webmaster nie odpowiada za reklamy oraz materiały firm trzecich pojawiające się w serwisie.

Loga serwisu oraz inne loga, znaki towarowe, nazwy handlowe, czy nazwy produktów są zarejestrowanymi znakami towarowymi. Wszystkie znaki towarowe pojawiające się w serwisie należą do odpowiednich właścicieli.

Polityka prywatności

Serwis wykorzystuje pliki Coockie do zapisywania informacji niezbędnych do łatwiejszej i skuteczniejszej nawigacji po Serwisie, gromadząc jedynie takie dane, jak wykorzystane loginy, oddane głosy w sondach i ocenach oraz zliczania liczby wyświetleń dokumentów na stronie. Ponadto wykorzystywane są pliki Google, jako zawnętrznego dostawcy, na potrzeby dostarczania najbardziej interesujących dla użytkownika treści reklamowych. Użytkownik może zrezygnować z używania plików cookie DART (Google). W tym celu musi odwiedzić stronę, na której znajduje się Polityka prywatności reklam Google i sieci partnerskiej.

Strona istnieje od 25.01.2001
Ta strona używa plików Cookie
 
archive To tylko kopia strony wykonana przez robota internetowego! Aby wyświetlić aktualną zawartość przejdź do strony.
Ładowanie...

Optymalizowane dla przeglądarki Firefox
© Copyright 2001-2018 Dawid Najgiebauer. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ostatnia aktualizacja podstrony: 18.09.2014 11:06
Wszystkie czasy dla strefy czasowej: Europe/Warsaw